התחברות
הרשמהImage

נטרון ישראל בע"מ

ייעוץ וליווי, ניהול, קידום והובלת פרויקטים עתירי ידע אינטרנטיים

לוח המשרות של נטרון ישראל בעמ

אנחנו מגייסים !!!
רוצים להצטרף לצוות מנצח? הכנסו עכשיו ללוח הגיוסים החדש של נטרון
כניסה ללוח הגיוס של נטרון

Image

נטרון ישראל בע"מ

ייעוץ וליווי, ניהול, קידום והובלת פרויקטים עתירי ידע אינטרנטיים

לוח המשרות של נטרון ישראל בעמ

אנחנו מגייסים !!!
רוצים להצטרף לצוות מנצח? הכנסו עכשיו ללוח הגיוסים החדש של נטרון
כניסה ללוח הגיוס של נטרון

מערכת כנסים, אירועים ותערוכות

מערכות ניהול חדשנית וידידותיות לניהול כנסים, אירועים, תערוכות ולוחות זמנים,  מערכות רישום לכנסים ולאירועים וניהול רשימות המתנה, 

מערכות הזמנת כרטיסים און ליין, פתיחה וניהול קבוצות ועוד הרחבות נוספות ..

הקמה, בניה ואפיון של מערכת כנסים ואירועים

בניה והקמת מערכת כנסים, אירועים ותערוכות

מערכת כנסים ואירועים הינה מערכת עתירה ועשירה במודולים והרחבות, באפשורתך לנהל מגוון מנגנוני ניהול, החל מניהול כנס או אירוע בודד, דרך ניהול קטגוריה וומתחם שלם ועד ניהול המערכת כולה.

המערכת הינה אינטוטיבית, נוחה לתפעול ובעלת חויית גלישה שוטפת וכמו כן בעלת ממשקי ניהול ללא צורך בידע מוקדם כלשהו בתכנות ובפיתוח אתרים .
המערכת מכילה מנגנוני תשלום און ליין וחיבור לכל מערכות הסליקה הקיימות כולל מערכות אבטחה ברמת SSL .

למערכת מספר מודולים עיקריים, כגון :

Image

קטגוריות ותתי קטגוריות ללא הגבלה

ניתן לפתוח מספר בלתי מוגבל של קטגוריות ראשיות וכן קטגוירות משניות תחתם, כל קטגוריה מאופיינת בתיאור, תמונה ובמידע נוסף שברצונך לשלב. ניתן להקצות אירועים וכנסים למספר קטגוריות

הוספה / עריכה של אירועים

ניתן להוסיף / לערוך ולמחוק אירועים על ידי ממשק ניהול נוח לתפעול , אירועים נפתחים על ידי השראות כניסה, עריכה וניהול שנקבעים מראש .

הוספת האירועים יכולה להיות בחינם או בתשלום, על פי קביעה מראש של מנהל האתר .

סוגי אירועים

במערכת ישנם מגוון אפשרויות של הצגת האירועים וסוגי האירועים הקיימים, כגון: אירועים חד פעמיים, אירועים חוזרים משנים קודמות, אירועים סגורים והגה רק לבעלי הרשאות מתאימות, כנסים עם ממשקי ניהול למציגים ועוד .

זמינות הצגה של האירועים

כל אירוע או כנס שמעלים למערכת ניתנים לתצוגה על פי תאריכי הצגה ואי הצגה שנקבעים מראש, כך שניתן להעלות למערכת מספר רב של אירועים מראש ( בתחילת תקופה / שנה וכדומה ) ולהציג אותם לקהל הגולשים בתאריכים שנקבעים מראש .

פריסת לוחות שנה והצגת האירועים

גולשים יכולים לבחור בעצמם את הצגת לוח השנה במגוון רב של אפשרויות פריסה, כגון :

פריסה שנתית והצגת האירועים הנבחרים של אותה השנה, פריסה חודשית והצגת האירועים של אותו החודש, פריסה שבועית והצגת האירועים באותו השבוע וכן פריסה יומית בחלוקת שעות .

הצגה של אירועים לפי קטגוריה

אירועים יכולים להיות בתבנית ובצבע שונה בלוח השנה (על פי הקטגוריה שאליה הוא מוקצה).

כמו כן, ניתן להוסיף מספר רב של מודולים והרחבות המתאימים לאותה הקטגוריה על מנת להפוך את הקטגוריה ליותר מאשר הצגת אירועים.

תבניות הצגה והתאמה לשימוש

מערכת כנסים ואירועים מבוססת על פורמט bootterrap, דבר שנותן לה יכולת הצגה בכל המדיות האפשריות ונוחות שימוש ותפעול מרביות . כמו כן, התאמה מלאה למחשבים, ניידים, טאבלטים וטלפונים חכמים .

אזור האירוע ומערכת מבוססת מיקום

מערכת נפרדת לניהול מיקום האירועים, כולל רדיוס הצגה למערכות מבוססי מיקום GPS ואנטנות סלולר ( מיועד בעיקר לניידים ) . חיבור אינטגרלי למפות דינמיות ומערכות ניווט הקיימות בשוק . יכולת שילוב תיאור לכל מיקום וחיבור למידע רלוונטי עדכני, כגון: אטרקציות, מזג אויר, מטבע מקומי, תחבורה וכדומה . 

ממשקי רישום לאירועים

המערכת יכולה לטפל בו זמנית במספר רב של משתמשים (הכרחי כאשר מדובר באירוע שמתפרסם בדיוור), עבור כל אירוע, ניתן להפעיל רישום אישי, רישום קבוצה, שניהם או השבתת רישום (האירוע מתוכנן רק לצורך תצוגה). בנוסף לכך ניתן להפעיל רשימות המתנה.

מערכת רכישה אינטגרלית

ניתן לבצע רכישות כרטיסים ורישום למספר רב של אירועים בו זמנית תחת סל קניות אחד . אפשרות של חיתוך רישום לאירועים על פי זמנים מוגדרים מראש (מתוכנן לאירוע שמכיל מספר אירועי משנה תחתיו (כנסים מדעיים וכדומה )) .

פתיחה וניהול יומני פגישות

מערכת חדשנית ומודולרית לניהול פגישות תוך כדי האירוע, ניהול "שולחנות עגולים" לפגישות רב משתתפים וסנכרון בניהם. ניהול אזורי מפגשים, חדרי ישיבות ומספרי שולחנות. ניהול הגדרות צרכים לפגישות וכן מידע טכני ומקצועי שנשלח מראש כהכנה לפגישות . - נשלח בד"כ ע"י המארגן 

מערך לתמחור האירועים 

במערכת ישנה יכולת של בחירת מחיר קבוע לאירועים וכן מבנה תמחור גמיש .

על ידי כך נתן לבחור מחיר בודד עבור כל אירוע, ניתן לקבוע מחירי רישום מוקדם, מחירי רישום לקבוצות ומחירים על פי הנחות והטבות שניתנים מראש ( מספרי קוד, קופונים, מבצעים והטבות ).

ניתן לקבוע מחירים מועדפים לחברי קבוצות ועוד .

טופסי רישום והזמנת כרטיסים

טופס הרישום לאירוע הינו טופס גמיש ומותאם אישית. החל משלב הרישום למערכת ועד שלב התשלום ומשלוח הכרטיסים (בהתאמה לסוג האירוע). ניתן לבחור את השדות שיופיעו בטופס הרישום לכל אירוע, השדות יכולים להיות שדות דינמיים ומחוללי פעולה, לדוגמה, כאשר הגולש מסמן שהוא חלק מקבוצה המחיר משתנה בהתאם וכדומה . 

הודעות אימייל והודעות מערכת

מנהל האירוע מעודכן בכל רכישות המקומות באירועים ובסטטוס נרשמים/מבטלים/רשימות המתנה, הגולשים מעודכנים תמיד במידע שמעדכן מנהל האירוע, קבלת הודעות אימייל על אישורי רישום, כניסה לרשימות המתמנה וזמינות מקומות, יכולת של עדכון ושליחת דוא"ל מרוכזת לכל הנרשמים לאירוע, מערכת תזכורות ( לפי זמנים שנקבעים מראש טרם האירוע ) 

שפות ותמיכה רב-לשונית

הצגה והזמנת האירועים מגיעה עם תמיכה רב לשוני אמתית. ניתן לתרגם קטגוריות, מידע אודות אירועים, שדות מותאמים אישית לשפות שונות בקלות בנוחות .

אם המערכת מאפשרת זאת, השפה תוצג בהתאם למיקום של המכשיר ( מיודע בעיקר לאירועים בינלאומיים )

מערכת בקרת הגעה מבוססת מיקום וקוד

ניתן לשלב במערכת יכולת של מעקב הגעה לנרשמים מראש על ידי שימוש בטכנולוגיית QR-CODE וביסוס מיקום. הקוד יונפק בעת הרישום לאירוע ויהווה אישור לרישום וכמו-כן אישור להגעה, בשילוב של ביסוס מיקום המכשיר המציג את הקוד .

מאפיינים נוספים למערכת אירועים וכנסים

  • ניהול מולטימדיה, סרטונים ותמונות מהאירועים
  • הצגה של תקציר האירועים הקודמים (במקרה של אירועים מחזוריים) 
  • מערכת יצוא ויבוא של נתוני הנרשמים והאירועים 
  • מערכת ארכיון לאירועים שעבר זמנם והצגת נתונים אודותיהם 
  • מערך שלם לקידום במנועי חיפוש
  • חיבור לרשתות חברתיות
  • שילוב של מערכות פורומים וקהילות
  • הגדות מילות מפתח ותיאור META DATA .
  • מערכות חיפוש דינמיות, מבוססות מילות חיפוש או מבוססות מיקום
  • הצגת האירועים על מודולים בכל דפי האתר, לוחות יומן קטנים, רשימות כנסים ואירועים.
Image

הקמה, בניה ואפיון של מערכת כנסים ואירועים

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד. אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים, ההמלצות ושירותים אחרים המובאים באתר. כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח © 2024 כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ | הצהרת נגישות והסדרי נגישות
Accessibility Initiative Badge

Please publish modules in offcanvas position.