התחברות
הרשמהיזמות עסקית ומרכז העסקים של נטרון ישראל בע"מ

המקום שיזמים וסטרטאפים פוגשים משקיעים ומנטורים

מרכז העסקים של נטרון ישראל בע"מ

לאורך שנות ניסיון רבות בהקמת מגוון מיזמים טכנולוגים ואינטרנטיים ושיתופי פעולה רבים עם חברות וארגונים בארץ ובעולם מיצבה נטרון ישראל בע"מ את עצמה לכר פורה לנקודת מפגש וחיבור בין יזמים וחברות בתחילת דרכן למשקיעים ומקורות מימון, מנטורים וחברות לליווי עסקים.

אנו מבינים עד כמה חיוני ליזמים וחברות בתחילת הדרך לקבל ליווי מתאים הן מבחינה עסקית ופיננסית והן מבחינה תפעולית ואדמינסטרטיבית .

לכן אנו בנטרון ישראל בע"מ רכזנו בעבורך את כל הכלים והמידע המקצועי ביותר שצריכה חברה בתחילת הדרך כולל רשימות תיוג וחיבור למקורות מימון, משקיעים, מנטורים, יועצים עסקיים וחברות שייסעו לך להשיג את המטרה.

מרכז העסקים של נטרון ישראל בע"מ בנוי מאינדקס מעודכן בל בסיס יומיומי של משקיעים, מקורות מימון, יועצים עסקיים, נותני שירותים ( משרדי עורכי דין, רואי חשבון וכדומה) ומצד שני רשת חברתית מקצועית של יזמים וחברות בתחילת הדרך, על בסיס של ( מי אנחנו, מה אנחנו עושים והכי חשוב :"מה אנחנו צריכים")

image

מרעיון להצלחה

הצורך הוא אבי ההמצאה, מרכז העסקים של נטרון ישראל בע"מ הוא האמצעי להגשימו

יזמים וחברות בתחילת הדרך

לוח יזמים וחברות בתחילת דרכן, הלוח מבוסס על מערכת רשת חברתית מקצועית לחבירה לקבוצות עניין, שיתוף מידע עסקי, טכני ומקצועיו ביצוע נטוורקינג בין החברים, היזמים והחברות

גיוס הון ומימון

אפיקי גיוס, חברות ומקורות מימון, קבוצות משקיעים ואנג'לים, קרנות הון סיכון, אפיקי הלוואות ובנקים

מנטורים ויועצים עסקיים

מערכת רשימות תיוג של מנטורים ויועצים עסקיים שיעזרו לך לממש את מרב הפוטנציאל

אינדקס חברות, בתי עסק וספקים

משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, ייעוץ וליווי עסקי, משרדי פרסום, שיווק ומיתוג,

מערכת לגיוס המוני לפרויקטים ומיזמים חדשים

לוח הכנסים האירועים החמים בעולם היזמות שנת 2019

כאן תוכלו למצוא את כל הכנסים והאירועים בתחומי טכנולוגיות האינטרנט והסייבר לשנת 2019 בארץ ובעולם

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד. אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים ושירותים אחרים המובאים באתר. כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח © 2019 כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ

Please publish modules in offcanvas position.